Nuostatos ir sąlygos

Taisyklės
Šios "Taisyklės" yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę Jums įsigyjant prekes ir (arba) paslaugas internetinėje parduotuvėje (toliau e-parduotuvėje).
Dėmesio! Sutikdami su šių Taisyklių sąlygomis ir prisijungdami prie e-parduotuvės, Jūs priimate visas šių Taisyklių sąlygas ir įsipareigojate jų laikytis.

Taisyklių keitimas
Pardavėjas turi teisę pakeisti Taisykles bet kuriuo metu, apie Taisyklių pakeitimus informuojant tinklapyje.

Informacijos tikslumas
„Foto123.lt“ imasi visų įmanomų priemonių tam, kad „Foto123.lt“ pateiktų prekių spalvos būtų kiek įmanoma tikslesnės. Ekrane matoma prekės spalva priklauso nuo monitoriaus raiškos bei kokybės ir apšvietimo, todėl „Foto123.lt“ negali garantuoti, kad įsigytos prekės spalva atitiks monitoriuje matytą spalvą. Svoris, išmatavimai ir talpa yra nurodomi apytiksliai, nes daugelis kūrinių yra rankų darbo. Prekių asortimentas bei aprašymai yra nuolat keičiami. „Foto123.lt“ kiek tai leidžia taikytini įstatymai, neatsako už tinklapyje pateikiamos informacijos tikslumą. „Foto123.lt“ neatsako jokiam asmeniui už bet kokius nuostolius ar žalą, kuri kiltų dėl naudojimosi šiame tinklapyje pateikta informacija.

Kaina
Prekės kaina yra laikoma ta kaina, kuri nurodoma Pirkėjo prekių krepšelyje užsakymo metu. Prekės kainos nuolatos ir be jokio išankstinio įspėjimo tinklalapyje gali būti keičiamos, tačiau visiems pirkimams atliktiems tam tikru metu bus taikomos tos kainos, kurios galiojo užsakymo metu. Į nurodytas kainas nėra įskaičiuotos siuntimo ir pakavimo išlaidos, jos yra priskaičiuojamos užsakymo metu ir pridedamos prie galutinės užsakymo kainos. PVM, kai taikomas, yra įskaičiuotas į prekių kainas.

Pagaminimo laikas ir pristatymas
Standartinis pagaminimo laikas 1-7 darbo dienos. Užsakymai pradedami gaminti iš karto tik juos gavus. Jeigu užsakysite nedarbo laiku, pradėsime gaminti jau kitą darbo dieną. Stengiamės, kad gamyba ir pristatymas neužtruktų ilgiau kaip savaitę.

Prekes galite atsiimti nemokamai arba pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu. Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis – kurjerius per dvi darbo dienas. Pristatymo mokestis Lietuvoje priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Išsirinkus prekių už daugiau kaip 35 €, pristatymo mokestis netaikomas.

Jeigu jums reikia labai greit, bet pamiršote užsisakyti, paskambinkite telefonu 8-614 03123 arba parašykite elektroniniu paštu [email protected] ir problemą mėginsime išspręsti.

Nemokamai atsiimti galite:
AP GALERIJA, Polocko 10, Vilnius, tel.: + 370 616 19201. Darbo laikas I-V 11-17 val.
FOTOPASLAUGŲ CENTRAS, Kosmonautų 10, Panevėžys, tel.: +370 698 53123 Darbo laikas I-V 9-18 val.

Kurjeriai
DPD (4 €)   Pristatymas sekančią dieną po išsiuntimo. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.
SIUNTOS AUTOBUSAIS (4 €)   Gali pristatyti tą pačią dieną. Į komentarus įrašykite miestą, kurio autobusų stoties siuntų skyruje atsiimsite siuntinį. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.
LP EXPRESS PAŠTOMATAI (3 €)   Pristato sekančią dieną po išsiuntimo. Galimas gaminys iki 30x50 cm. Būtinai į komentarus įrašykite paštomato adresą iš kurio norėtumėte atsiimti siuntą. Paštomatų adresai ČIA. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.

Pristatymas į Kuršių Neriją (25  €)

Grąžinimas
„Foto123“ įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu nurodytoms specifikacijoms.
Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos vandens, cheminėmėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, jei prekės naudotos netinkamai, ne pagal paskirtį.
Pirkėjas gali pateikti reikalavimą dėl netinkamos kokybės prekių per 7 (septynias) darbo dienas nuo jų pristatymo. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, Pirkėjas privalo pranešti apie tai „Foto123.lt“ elektroniniu paštu: [email protected]
Pirkėjas sumoka už prekės grąžinimo išlaidas, o „Foto123“, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Pirkėjui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą. Pirkėjas ant grąžinimo siuntų turi nurodyti savo adresą. „Foto123“ neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti.

Atsiskaitymas per Paysera
Norėdami užtikrinti saugų atsiskaitymą, mokėjimus vykdome per paysera.lt sistemą. Ši sistema Jums leis atsiskaityti:
Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Paysera sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.
Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su barkodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.
Apmokėjimą per Paysera matysime iš karto, todėl Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias.

Taikoma teisė
Visos sudaromos sutartys aiškinamos ir įgyvendinamos pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, o ginčai ir nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose. JT Konvencija dėl tarptautinio pirkimo pardavimo sutarčių netaikoma.

Išlyga
Visos paslaugos, informacija, prekės ir kito pobūdžio turinys, esantis šiame tinklapyje gali bet kuriuo metu keistis be jokio pranešimo Pirkėjui. Tinklapio pasiekiamumas gali būti apribotas dėl gedimų šalinimo, techninės priežiūros ar naujų paslaugų diegimo. Tinklapio laikino nepasiekiamumo atveju Pirkėjas neteiks pretenzijų dėl galimai patirtų nuostolių atlyginimo.

Intelektinė nuosavybė
Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, grafiką, ženklus, mygtukų ikonas, nuotraukas, paveikslėlius yra „Foto123“ ar jų tiekėjų nuosavybė, saugoma autorių teisių, gretutinių teisių, taip pat teisių į duomenų bazes įstatymų. Be „Foto123“ raštiško sutikimo negalima kopijuoti ar naudoti tinklapio ar jo dalies.

Taisyklių pažeidimas
Jeigu Pirkėjas pažeidžia šias Taisykles, „Foto123“ gali atsisakyti toliau teikti jam prekes ir sustabdyti prekių pristatymus iki tol, kol pašalinami tokie pažeidimai.

Atsakomybės ribojimas
Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesiogiai padarytus nuostolius.
„Foto123“ jokiais atvejais neatsako už padarytą žalą, išskyrus atvejus, kai žala „Foto123“ padaryta tyčia arba dėl didelio neatsargumo. „Foto123“ jokiais atvejais neatsako už netiesioginius nuostolius, negautas pajamas.

Komunikacijos priemonės
„Foto123.lt“ bendrauja su Pirkėju telefonu arba elektroniniu paštu arba savo tinklapyje talpinamais pranešimais. Susitarimo tikslu Pirkėjas sutinka, kad „Foto123“ pranešimus gautų elektroninėmis priemonėmis, ir kad visos sutartys, susitarimai, pranešimai, patvirtinimai ir kita informacija būtų siunčiami elektroninėmis priemonėmis, ir tai prilyginama teisės aktų reikalaujamai rašytinei formai.

Baigiamosios nuostatos
Šioms Taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio derybų keliu. Susitarimo nepasiekus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.